Találatok száma: 27

1. Hatalmas bravúr! Önerőből lett az ország 2. legjobb atlétacsapata a MATE-Gödöllői EAC!
    2022-09-18 18:43:42
    Az átalakított rendszerben már tiltott volt a fúziós indulás. A legtöbb pontot Nádházy Evelin termelte Debrecenben az egyetemi szakosztálynak
  2. Strandröplabda ob-döntő: hatalmas bravúrral ezüstérmes lett a gödöllői Szabó Anna Kun Stefániával az oldalán
    2022-08-07 13:49:54
    A férfiak mezőnyében Szabó Vilmos Mikuláss Koch Marcellel jeleskedett, a srácok a hősiesen kicsikart bronzéremig meneteltek
  3. Atlétika csb-döntő: másfél ponttal maradt el a dobogótól a GEAC-Ikarus alkotta formáció
    2021-09-13 08:45:29
    A tavalyi elsőség után – a főkét a sérülések miatti tartalékos kiállás miatt – ezúttal meg kellett elégedni a 4. hellyel. Nádházy Evelin volt a legponterősebb
  4. Strandröplabda ob-döntő: bronzra cserélte tavalyi aranyát a gödöllői Vecsey Fanni
    2021-08-15 12:05:01
    A helyi klub saját nevelésű játékosa a címvédés reményében idén Szabó Dorottyával lépett homokra, ám a cél elérése elmaradt
  5. Strandröplabda: borította a papírformát a Bútor, Kristóf gödöllői tinikettős Csepelen
    2021-07-18 12:06:21
    Óriási meglepetésre éremért játszhatott a tehetséges páros az országos bajnoki döntő előtti utolsó mesterfordulóban
  6. Röplabda: ötödikként zárták a bajnoki döntőt a gödöllői serdülők
    2021-05-23 12:36:45
    Herczeg Gyöngyi és Pelle Ildikó tanítványai főleg a vasárnapi helyosztón remekeltek a Folyondár utcai hatos fináléban
  7. Második helyezettként jutottak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2021-05-17 10:21:23
    Csak a Budapesti Honvéd SE versenyzői voltak jobbak a GEAC-Ikarus formációnál a Keleti-csoport elődöntőjében. A pontkirálynő Nádházy Evelin lett
  8. A gödöllői atlétika arany-vasárnapja
    2020-09-07 10:07:14
    Nem csak a HÉV köti össze Mátyásföldet városunkkal, hanem a sport is. Hat év után lett ismét csapatbajnok az egyetemi szakosztály
  9. Csepelen is ellenállhatatlan volt a Vecsey Fanni, Vaida Beáta strandröplabda-kettős
    2020-08-16 12:01:17
    Megismétlődött a tatai finálé. A gödöllői érdekeltségű páros bejelentkezett az augusztus végi bajnoki döntő legfényesebb medáliájáért
  10. A kardválogatott tagjaként lett Fair Play-díjas Gémesi Csanád
    2019-12-02 10:06:01
    A világbajnoki döntőben elszenvedett egytusos vereség után tett nyilatkozattal érdemelték a fiúk a nemzetközi szövetség elismerését
  11. Két pont hiányzott, hogy győztesként jussanak a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői atléták
    2019-05-13 08:37:59
    Az első nap után még a vezetett a GEAC-Ikarus fúziós formáció a Miskolcon lezajlott megmérettetésen
  12. Döntőjátszmás gödöllői siker a tét nélküli röplabda-meccsen
    2019-04-07 22:04:28
    Több fiatal játékos is pihenőnapot kapott a Diósgyőr ellen, miután a juniorok bejutottak a két hét múlva esedékes bajnoki döntőbe
  13. Atlétika: gond nélkül jutott a csapatbajnoki döntőbe a gödöllői csikócsapat
    2018-05-14 10:35:41
    A GEAC idén is a mátyásföldi Ikarus BSE-vel alkotott közös formációt, amely 4. lett Keleten, és indulhat a szeptemberi fináléban
  14. Gödöllői rúdugrók háziversenye a csapatbajnoki döntőn
    2017-09-11 10:09:32
    Negyedik helyükkel kitettek magukért a tinédzserkorú GEAC-atléták. A serdülők bronzérmesek lettek
  15. Grózer György a gödöllői röplabdások új vezetőedzője
    2017-09-06 15:44:45
    Kilenc év után tért vissza Németországból a sportág legendája. Koncepciót dolgozott ki, ami a saját erős építkezést preferálja
  16. Több mint 4 millió forintot termelt a csapatbajnoki ezüst a GEAC-Ikarus fúziónak
    2016-09-12 08:40:22
    Városunk atlétái 11 esetben végeztek érmes pozícióban a székesfehérvári döntőn. A serdülők a bravúros 4. helyen zártak
  17. Európa legjobbja lett Zebegnyei István és Zara nevű kutyája
    2015-06-02 09:15:46
    A gödöllői versenyző a két évvel ezelőtti ezüstérem után állhatott fel a dobogó felső fokára. Utazhat az USA-ba, a világbajnoki döntőre
  18. Megyebajnoki döntőt játszanak a gödöllői kézilabdás lányok
    2015-06-01 17:45:55
    A finálét június 6-án, Mogyoródon rendezik meg, a Final 24 program részeként. Az ellenfél az Euronovex USE csapata lesz
  19. Újra csapatbajnoki döntősök a címvédő gödöllői atléták
    2015-05-11 08:32:01
    A 444 pontot termelt GEAC-BEAC-Ikarus formáció idén sem talált legyőzőre a megmérettetés Keleti-csoportjában
  20. Nem lesz ott a bajnoki döntőben a gödöllői röplabda-csapat
    2015-04-19 20:16:50
    Másodszor is ötjátszmás csatában nyert városunkban a címvédő Békéscsaba, amely tavaly után újra finalista
  21. Tovább távolodott a Viharsarokban a bajnoki döntőtől a gödöllői hatos
    2015-04-16 19:18:18
    Fritz Ágnes térdsérülése sem szolgálta városunk csapatának egyenlítési tervét. Van-e innen visszaút?
  22. Keleti bajnokként jutottak be a gödöllői atléták a csapatbajnoki döntőbe
    2014-05-12 14:10:59
    Répási Petra országos juniorcsúcsot futott 100 gáton, Deák Nagy Marcell a tengerentúlról jött haza, hogy váltótag legyen
  23. Újabb bukás, távolodik a bajnoki döntő
    2014-03-09 18:43:39
    Nem kaptak esélyt a pályaelőny visszahódítására a gödöllői röplabdások Békéscsabán. Egyre nagyobb a baj…
  24. Az ezüst maradt divatban a gödöllői röplabdában
    2013-04-22 19:58:10
    Tudomásul kell(ene) venni, hogy a bajnoki döntő olyan szint, amikor küzdeni már nem elég, hibázni sem szabad
  25. Egyenlített a Vasas a bajnoki döntő párharcában
    2013-04-13 18:29:18
    Városunk röplabdázóinak csak momentumai voltak, a szettek közben ugyan többször is vezettek, de a végjátékokat rendre elpackázták
  26. Elkészült a bajnoki döntő menetrendje
    2013-03-21 07:19:02
    Ha kihasználja pályaelőnyét, történelmi sikert érhet el a TEVA-Gödöllői RC női röplabda-csapata
  27. Röplabda: bajnoki döntős a TEVA-GRC!